Frequently Asked Questions

Frequently Asked Questions

Třebíč se nachází v centru České republiky v Kraji Vysočina. Leží 20km vzdálena od dálnice D1, která spojuje Prahu a Brno.
Autem - po dálnici D1, z Prahy 180km, z Brna 60km

Autobusem – přímé spoje Praha – Třebíč, Brno – Třebíč
Vlakem – spoj Praha – Třebíč – 1-3 přesedání, spoj Brno – Třebíč přímý

Pokud chcete bydlet co nejblíže centru města a židovské čtvrti, vyberte si z nabídky doporučených ubytování v sekci Ubytování. If you would like us to make the reservation for you, please, fill in your request in the reservation form. Vybrané ubytování vám rádi rezervujeme, vyplňte tuto informaci do rezervačního formuláře. Ubytování si můžete rezervovat také sami přímo na webových stránkách hotelu nebo telefonicky. Další nabídka ubytování zde.

Během celého program vás bude provázet osobní průvodce. Jednotlivé aktivity pak povedou zkušení lektoři a průvodci. Nebudete se muset o nic starat, vše bude zajištěno. Naším cílem je zajistit příjemnou a přátelskou atmosféru.

Vyberte si zážitkový balíček a ihned uvidíte také cenu za osobu. Poté vyplňte rezervační formulář. Váš rezervovaný termín a balíček emailem potvrdíme a zašleme bližší informace k organizaci a platbě zálohy. Zálohu ve výši 30% z celkové částky zaplatíte předem převodem na bankovní účet. Zbylou část doplatíte po ukončení balíčku v hotovosti. Jiný způsob platby dle domluvy.

Zážitkový balíček je nutné objednat minimálně 2 týdny před jeho uskutečněním. Jinak dle domluvy.

Pokud vám program balíčku nevyhovuje nebo máte jiné časové možnosti, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám připravíme zážitkový balíček dle vašich přání.

Pokud máte zájem strávit v našem regionu více dní, rádi vám doporučíme zajímavá místa a aktivity. Od návštěvy dalších UNESCO památek, přes prohlídku zámků, projížďku na parníku až po cyklovyjížďku v krásné přírodě.

Rádi vám zajistíme osobní dopravu autem, minivanem nebo autobusem.

Omlouváme se, ale Czech Jewish Experience nenabízí košer služby! Naše nabídka vychází z místních židovských tradic, zvyklostí a receptů.

Vegetariánská, veganská nebo dietní jídla můžeme v rámci balíčku zajistit po předchozí dohodě.